Opmerkelijk

Eerste erotische dronefilm een feit

Een pornofilm op hoog niveau, zo zou je de eerste erotische video die gefilmd is met een drone kunnen omschrijven. Niet alleen zijn in ‘drone boning’ prachtige landschappen te bewonderen, je ziet ook verschillende stellen – hetero, gay en lesbisch – vanuit de lucht de liefde met elkaar bedrijven.

De film werd geschoten op verschillende locaties in de buurt van San Francisco. Filmmaker Brandon LaGanke wilde met de video aantonen hoe het debat over privacy een heel nieuwe wending krijgt door de inzet van drones. Onder het motto ‘make love, not war’ was het idee voor de voyeuristische film al snel geboren.

Het spreekt voor zich dat onderstaande video NSFW is.

Avatar foto

Wiebe de Jager

Wiebe de Jager (@wdejager) is oprichter van Dronewatch en auteur van de boeken Dronefotografie en Dronevideo's maken. Wiebe is A1/A2/A3 gecertificeerd dronepiloot en beschikt over een exploitatievergunning voor de Specific categorie.

2 gedachten over “Eerste erotische dronefilm een feit

  • Voordeel van opnames met een drone os dat er veel meer te raden over blijft..

    Beantwoorden
  • Lijkt me voor de spelers ook makkelijker om te acteren, geen mensen die je voortdurend op de ‘vingers’ kijken.

    Beantwoorden

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Meld je aan voor onze nieuwsbrief!

Vul hieronder je gegevens in en blijf op de hoogte.

Open nieuwsbrief aanmeldformulier